Provoz areálu aktuálně

Provoz areálu bude ukončen 19.3.2017 odpoledním karnevalem na lyžích nejen pro děti, přijďte se rozloučit se sezónou 2016/2017, v provozu už pouze 4sedačka!

 

Všechna parkoviště v areálu zdarma!

 

 

 

Krátce o lyžařském areálu

Skiareál Kněžický vrch se nachází pouze 400m od historického centra Vrchlabí (na obchvatu Praha – Špindlerův Mlýn). Areál existuje již od roku 1992 a poslední roky prochází velkými proměnami a modernizací. Každý rok se snažíme nabídnout návštěvníkům lepší služby a dobře připravené sjezdovky.

Lanovky Vás dopraví na Kněžický vrch (550–710 m n.m.), s krásným výhledem na Vrchlabí a okolní panorama Krkonoš. Zajišťují pohodlný přístup na běžecké tratě propojené z běžeckého areálu Vejsplachy ve Vrchlabí s Beneckem a Mísečkami, s délkou až 50km. Pro lyžařskou veřejnost jsou k dispozici 2 lanové dráhy, 4-sedačková odpojitelná lanovka, 3-sedačková lanovka a 2 vleky s celkovou přepravní kapacitou 4600 os./hod. Sjezdovky jsou uměle zasněžované a terény jsou ideální pro začátečníky a rodiny s dětmi.

V areálu též naleznete: parkoviště pro lyžaře, občerstvení přímo u spodní stanice vleku, WC, půjčovny lyží a servisy, lyžařské a snowboardové školy, ...

Online kamery

Online záběr z webové kamery umístěné v dolní části lyžařského areálu.

Webová kamera

Online záběr z webové kamery umístěné na horní stanici lanové dráhy.

Webová kamera